Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Taruilevi 8 h4

až 5 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Stylový apartmán v dvojdomku, rok výstavby 2019. Dům se nachází co by kamenem dohodil od centra Levi a apartmán na konci pozemku přímo u lesa, který působí blahodárně. Apartmán se nachází v klidné oblasti Lähirakka, pouhých 5 minut chůze od služeb centra Levi, osvětlených lyžařských tratí, sjezdovek a nádherné krajiny v oblasti Levi. V bytě se může velmi pohodlně ubytovat až pět lidí, vzhledem k centrální poloze není na dovolené nutné auto. Vysoce kvalitní pěkně zdobený interiér a vybavení na vysoké úrovni umožňují velmi pohodlný pobyt v tomto ubytování, v Levi. Ve stejné oblasti jsou k pronájmu další tři apartmány, objekt 15359 Taruilevi 8 H2 a 15360 Taruilevi 8 H3 na stejném nádvoří a 15389 Taruilevi 10 J2 (podobný byt) v sousední budově. V bytě se může pohodlně ubytovat až pět osob. V přízemí jsou v ložnici lůžka pro dvě osoby a v otevřeném podkroví tři lůžka. V horní části schodiště je instalována dětská bezpečnostní branka. V bytě je velmi stylová kuchyně. V obývacím pokoji je možno trávit útulné večery u krbu. V přízemí je dále umývárna a sauna s WC. V podkroví je také další samostatné WC pro větší pohodlí. Hosté ubytovaní v apartmánu mohou využít parkovací místo, označené číslem 3. V domě je k dispozici také společná lyžárna.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Taruilevi 8 h4


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022