Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Taruilevi 8 h2

až 5 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Stylový apartmán v dvojdomku, postavený v roce 2019. Dům je co by kamenem dohodil od centra Levi! Apartmán se nachází v klidné oblasti Lähirakka, pouhých 5 minut chůze od služeb centra Levi, osvětlených lyžařských tratí, sjezdovek a nádherných venkovních terénů Levi. V apartmánu se velmi pohodlně ubytuje až pět osob a díky centrální poloze během dovolené nepotřebujete nutně auto. Vysoce kvalitní a pěkně zařízený interiér a vybavení na vysoké úrovni umožňují velmi pohodlný pobyt v Levi. Rekreační objekt 15360 Taruilevi 8 H3 se nachází ve stejném dvoře a 15389 Taruilevi 10 J2 ve vedlejší budově, můžete si u nás také pronajmout. V apartmánu se pohodlně ubytuje až pět osob. Lůžka pro dva v ložnici v přízemí a tři postele v otevřeném podkroví. V horní části schodiště je instalována dětská bezpečnostní branka. V apartmánu je velmi stylová kuchyň. V obývacím pokoji můžete strávit příjemný večer u krbu. Dále je v přízemí umývárna a sauna s WC. V podkroví je také další samostatné WC pro větší pohodlí. Hosté ubytovaní v apartmánu mohou využít parkovací místo, označené číslem 2. V domě je také sdílená místnost na údržbu lyží.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Taruilevi 8 h2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022