Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Suvantovirta

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Samostatná srubová rekreační chata, pro 4+2 osoby (75 m²), postavená v roce 2005, v Kittilä na pláži řeky Ounasjoki. Vzdálenost do Kittilä cca. 13 km a do lyžařských středisek Levi a Ylläs asi 30 km. K dispozici jsou 2 ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá se 2 samostatnými postelemi, obývací pokoj/kuchyň s rozkládací postelí/pohovkou, sauna, 2 sprchy, toaleta, krb (pec na pečení nad krbem se nepoužívá). Wlan. Voda v kohoutku obsahuje železo, které způsobuje zápach a chuť vody. Je to však vyšetřeno a bezpečné k pití. Klient si může přinést také vlastní pitnou vodu. Vedle této chaty je zřídka využívaná rybářská chata. Během letního času je však asi jednou obsazená a vedle rybářské chaty je další soused vzdálený 500 m. Střelnice v okolí (vzdušnou čarou vzdálenost 1,5 km). Ceny jsou včetně závěrečného úklidu. Ložní prádlo je k dispozici k pronájmu. Domácí mazlíčci jsou za příplatek povoleni. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Suvantovirta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022