Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Rapsakka

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v rekreačním středisku Levi, v oblasti Levijärvi. Dvojdomek (obložený kulatinou), rok výstavby 2014. Obytná kuchyně, 2 ložnice - každá se 2 samostatnými postelemi (jako dvoulůžko), podkroví se 2 samostatnými lůžky, sauna (elektrická kamna), koupelna (2 sprchy ), technická místnost/šatna, zastřešená terasa, plynový gril, komora. Vzduchové-tepelné čerpadlo, DVD%3Dblu ray přehrávač, dětská postýlka%3Dcestovní postýlka pro dítě, dětské bezpečnostní branky nahoře a dole. Fén. Elektrický kuřák na ryby. Dvě televize. Komfortně zařízený, moderní apartmán v klidné rekreační chatové oblasti. Domácí zvířata jou také vítána (max. 2 domácí zvířata), příplatek podle počtu domácích zvířat. Tobogán a sáňky. Plynová letní kuchyně Muurikka na terase, k dispozici od května do září. Služby v centru Levi 2,5 - 3,0 km. Nejbližší sjezdovka je Eturinne 2.9 km. Golfové hřiště 6,5 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rapsakka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022