Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Porukka 1

až 14 osob/y

8 pokoje/pokojů

7 ložnic/ePopis

Interiér

Poznámka! Tento rekreační objekt není pronajímán pro skupiny mladších 25 let. 170 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Levi, v oblasti Sirkka, nedaleko centra. Velký rekreační srub, komfortní ubytování i pro větší skupinu. Přízemí 135 m² a horní patro 95 m². V přízemí: velký obývací prostor, otevřená kuchyně, 3 ložnice - v každé dvoulůžko, 2 skládací přistýlky (od stěny) v každé ložnici. Dvě z ložnic mají společné WC se sprchou (přístup z obou ložnic). Velká sauna, umývárna (3 sprchy), šatna a 2 toalety se sprchou. V horním patře: 4 ložnice - každá s dvoulůžkem a 2 sklopnými přistýlkami (od stěny) v každé ložnici, obývací část s kuchyňským koutem (lednice a dřez), 2 toalety se sprchou. Lyžárna ve dvoře. V přízemí chaty 15072 Porukka 2 se nachází místnost na údržbu lyží, kterou využívají obě dvě chaty. 14 přistýlek v chatě je k dispozici v případě potřeby. Dveře pokojů jsou zvukotěsné. Satelitní televize. Tři sušicí skříně. Nádobí pro 30 osob. Porukka 1 se nachází v klidné lokalitě, v blízkosti všech služeb turistického centra Levi. Chodník zkracuje vzdálenost do centra města na 300 m. Sousední chata je Porukka 2 (15072), 14 lůžek.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Porukka 1


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022