Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Oppas lapland levi

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v oblasti Kulmarakka, v rekreační centru Levi. Dřevem obložený apartmán v dvojdomku, rok výstavby 2009. V přízemí obytná kuchyň, ložnice 2 postele, sauna, umývárna, WC. V patře ložnice s manželskou postelí (okno bez skla, směrem do přízemí), další ložnice se 2 lůžky. Ložnice v horním patře mají šikmé stropy. Toaleta je také nahoře. Komora se skříňí na sušení oblečení. Připojení k internetu (bezdrátové, rychlost 8 Mt), tepelné vzdušné čerpadlo. Pračka má také funkci sušení. Komfortní apartmán, v rekreačním středisku Levi. Lyžařská stezka 200 m, „první sněhová stezka“ 700 m. Nejbližší sjezdovka Koillisrinne ve vzdálenosti 0,9 km, Eturinne v centru Levi 4,5 km, golfové hřiště 0,9 km, centrum Levi a lázně 4,5 km. Palivové dřevo není zahrnuto v ceně pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Oppas lapland levi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022