Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lille

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Útulný apartmán, v klidném řadovém domě, ve čtvrti Isorakka. Lille je funkční a teplý rekreační apartmán pro pár nebo například malou rodinu. Poloha apartmánu je ideální jak pro aktivní turisty, tak pro ty, kteří mají rádi klid. Osvětlené stezky turistického centra Levi a další venkovní stezky jsou v okruhu několika set metrů. Severovýchodní svahy a Levi Golf jsou ve vzdálenosti jen pár kilometrů. V zimní sezóně jsou součástí apartmánu 4 permanentky na skibus, které Vám umožní během pobytu volně cestovat. Nejbližší zastávka skibusu se nachází na silnici Rakkavaarantie, ve vzdálenosti pouhých 500 m. Autobus poskytuje snadný přístup ke sjezdovkám a službám turistického centra Levi Aparmtán nabízí také výbornou příležitost pro práci na dálku. V podkroví je pracoviště pro práci na dálku a v apartmánu je vysokorychlostní 5G připojení k internetu. V apartmánu jsou vítáni i dobře vychovaní domácí mazlíčci, za které se platí příplatek. Navzdory celkové ploše bytu je apartmán prostorný díky funkčnímu půdorysu, vysoké výšce místností a dalšímu prostoru o rozloze 20 m2, který se nachází ve vysokém podkroví. V přízemí ložnice s dvoulůžkem, umývárna a sauna, samostatné WC, obývací pokoj/kuchyň a obývací pokoj. V obývacím pokoji je atmosférický krb a Android-TV. V podkroví jsou dvě samostatná lůžka (široká 90 cm) a prostor pro práci na dálku. Nahoře na schodech je dětská bezpečnostní branka. Cestovní postýlku a vysokou židličku pro miminko lze domluvy předem používat zdarma. Před bytem je parkovací stání pro dvě auta. Ve skladu jsou 2 saně a dříví do krbu. Nájemci si mohou saně volně zapůjčit. Ve dvoře se nachází krásná malá chatka, kterou lze volně používat, ale je nutno si přinést vlastní dříví.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lille


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022