Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Levinkolmio c5

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Moderně dokončený apartmán, v alpském stylu, v centru Levi. Dvoupodlažní apartmán, v suterénu podkrovního domu. Dům se nachází ve dvoře. V prvním patře bytu je obývací pokoj, kuchyň a jídelní kout. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka (dvě TWIN-lůžka). V prvním patře je také toaleta. Prostorná ložnice je v přízemí, kde jsou dvě samostatná lůžka. V přízemí se nachází také druhá toaleta, sauna, sprchový kout a vířivka. Druhý vchod a cesta do skladu je také v přízemí. Pračka je ke sdílení v domě Levinkolmio A. Čtyřhvězdičkové rekreační ubytování, v centru Levi. Apartmán se nachází na straně do dvora. Obytný prostor v patře je velmi světlý a velice dobře vybavený. Prostorná ložnice v přízemí nabízí místo také pro nejmenšího člena rodiny, v samostatné dětské postýlce. Krb v obývacím pokoji, sauna a vířivka zajišťují ideální podmínky pro nádhernou dovolenou.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levinkolmio c5


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022