Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levi hillside, 2 skipasses included

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Levi Hillside je útulný apartmán v alpském stylu, v centru Levi a uprostřed přírody. Apartmán v prvním patře je skvělou volbou pro každého. Z prostorné terasy bytu můžete obdivovat krásnou přírodu Laponska, lyžaře jedoucí okolo a nebo ty, co nabírají sil na předním svahu. Praktické umístění bytu umožňuje přístup ke službám, i když nemáte vlastní auto. Osvětlená lyžařská stezka vede hned poblíž bytu a na nejbližší sjezdovku dojdete pěšky. V bytě je WiFi připojení. Dva skipasy, které jsou zahrnuty v celkové ceně, udělají lyžařům určitě velkou radost. POZNÁMKA! Vedle domu bude během období bez sněhu staveniště, což může znamenat hluk v bytě. Prostorný apartmán se třemi ložnicemi. Postel v hlavní ložnici je používána jako manželské lůžko, ale je k dispozici také se samostatnými vrchními matracemi. Z hlavní ložnice je přístup na terasu ve dvoře. Další dvě ložnice mají obě oddělené postele. Apartmán je praktický a příjemně zařízený. Obývací pokoj a jídelna jsou prostorné, propojené prostory. Atmosféru si můžete užít u krbu v obývacím pokoji a můžete také snadno obdivovat výhled z terasy, na kterou je přístup z jídelny. Moderní koupelna se saunou nabízí jemnou parní lázeň a po dni stráveném venku můžete relaxovat také ve vaně. V bytě je také samostatná toaleta se sprchou, což zvyšuje praktičnost, když je více lidí. K apartmánu patří vlastní přístřešek pro auto.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levi hillside, 2 skipasses included


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022