Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lapin purje a1

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Lapin Purje A1 je apartmán v mezonetovém domě, v klidné části Immeli. Apartmány jsou odděleny přístřeškem pro auto. Lyžařská stezka v blízkosti a necelý kilometr je to ke sjezdovce (Gondoli). Požitek z dovolené korunuje elektricky vyhřívaná venkovní vířivka. Nechybí ani vysokorychlostní připojení k internetu 5G. Apartmán byl postaven v roce 2000 a zrekonstruován v roce 2021. V přízemí obývací pokoj/kuchyň, ložnice s dvoulůžkem, sauna, umývárna/WC, samostatné WC, 2 přístřešky pro auta a komora. V horním patře 2 ložnice - obě se 2 lůžky, ložnice mají zkosené stropy, podkroví s dvoulůžkem (šířka 140 cm). Dětská cestovní postýlka (matrace a potah matrace). Venkovní hydromasážní vana za příplatek. Pokud ji chcete využít, vyberte si z doplňkových služeb venkovní hydromasážní vanu. Za poplatek můžete využívat bazén po celou dobu dovolené. Turistické centrum Levi 2 km, letiště 11 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lapin purje a1


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022