Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ilona levi

až 5 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Tradiční srubová chata, 2 km od centra Levi. Chata leží přímo u řeky Levijoki. Tato okouzlující chata má ložnici s manželskou postelí v přízemí, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a saunu. Balkon ve druhém patře má dvě velká samostatná lůžka. Chata ILONA kombinuje nejlepší vlastnosti celoroční rekreační dovolené. V zimním období můžete vidět výhled na svahy Levi. Krátká vzdálenost zajišťuje klid a mír. Řeka Levijoki vede hned vedle chaty a je to výborné místo pro sněžné skútry, běh na lyžích nebo jednodenní turistiku. Útulný krb a skutečná sauna na dřevo zaručují úžasnou relaxaci po aktivním dni venku. V letním období řeka nabízí nádherný výhled na Laponsko, přímo z přední části dvora. Velký dvůr a tekoucí řeka zajišťují nekonečné možnosti pro dokonalou dovolenou v této rekreační chatě. Centrum Levi, sjezdovky, běžecké tratě, obchod s potravinami, lázně a všestranné služby centra Levi jsou ve vzdálenosti 2 km od chaty.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ilona levi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022