Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Hiihtogreeni b

až 12 osob/y

8 pokoje/pokojů

7 ložnic/ePopis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v Levi poblíž golfového hřiště a poblíž v blízkosti severovýchodní sjezdovky. Dvoupodlažní srubový dvojdomek, z roku 2006. V přízemí se nachází prostorná obytná kuchyň, ložnice se 2 lůžky (z ložnice vstup do sprchového koutu sauny), sauna, sprchový kout (2 sprchy), šatna, samostatné WC a zastřešená terasa na straně pahorku. Přízemí je částečně bezbariérové. Pásy pro vozíčkáře jsou k dispozici na vyžádání předem, na půl metru vysokou vstupní terasu. V případě potřeby si před rezervací vyžádejte podrobnosti u firmy Lomarengas. V patře 5 ložnic - všechny se 2 samostatnými lůžky, v patře také 2 jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje v patře mají vlastní koupelnu s WC a sprchou. Jedna ložnice má vlastní balkon. Jídelní stůl v domě je pro dvanáct osob. K dispozici je bezdrátové širokopásmové připojení k internetu. Skladování a údržba golfového a lyžařského vybavení v samostatné garáži. Sauna má krytou terasu. Mezi apartmány je konferenční místnost pro 24 osob a jídelna. V místnosti je také minikuchyňka a video box. Prostor je k dispozici k pronájmu za samostatnou cenu (stejný prostor lze pronajmout i ve vedlejším bytě, pak lze pronajmout dle dostupnosti). Pokud si zákazníci zarezervují oba apartmány v domě, mohou být konferenční prostory použity bez jakékoli náhrady. Poloha apartmánu je ideální pro milovníky sjezdového lyžování a golfu. Severovýchodní výtah je pouze dvě stě metrů odtud, stejně jako kancelář golfového hřiště. Golfové hřiště č. 18 je od apartmánu ve vzdálenosti pár deseti metrů. Z bytu je výhled na jezero Taalojärvi, golfové hřiště a Levitunturi. Apartmán je vhodný i pro skupiny, dva apartmány ubytují celkem 24 hostů (další byt pronajímatele je vedle: 13578). V letním a podzimním období se můžete informovat na dostupnost golfových vstupenek. Centrum Levi 4 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Hiihtogreeni b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022