Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Albatrossi

až 5 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Velmi kompaktní a funkční apartmán se nachází ve Välirakka, cca 2,5 km od centra Levi. Apartmán prošel v létě 2019 rekonstrukcí, nová prostorová kuchyň, obývací pokoj, zrekonstruovaná koupelna, sauna a samostatné WC. V přízemí jedna ložnice se dvěma oddělenými postelemi. Kromě toho je zde kuchyň, obytná část, sauna, koupelna a samostatné WC. Na otevřeném balkoně jsou tři oddělené postele. Na pozemku je k dispozici ke sdílení prostor pro údržbu lyžařského vybavení, sklad pro palivové dřevo a chatka pro grilování. Tento apartmán se nachází v klidné oblasti Rakkavaara. Skibus jezdí na Rakkavaarantie a rychle vás dopraví do centra Levi a ke sjezdovkám Levi. Osvětlené běžecké tratě vedou několik set metrů od chaty. Také Levi Golf je vzdálený pouze dva kilometry. Široká síť venkovních tratí v Levi je dostupná během několika minut. Apartmán nabízí dobré možnosti pro plnohodnotnou dovolenou v Levi!

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Albatrossi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022