Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Mukan maja

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

180 km severně od Rovaniemi, řeka Ounasjoki 10 m (šířka řeky 80 m), tekoucí voda, tvrdé dno, výška hladiny vody se mění, vhodné pro zkušené plavce, vlastní loď. Dřevěná rekreační chata, postavená v roce 1975, rozšířená v roce 1990, kompletně zrekonstruovaná v roce 2019. Ložnice se 2 lůžky, výklenek s postelí (šířka 140 cm), obývací pokoj/kuchyňský kout s rozkládací pohovkou (šířka 140 cm). Sauna (kamna vytápěná dřevem), WC, veranda. Vstup do sauny z terasy. Sprcha se nachází v sauně, která nemusí být dostatečně teplá na osprchování, pokud saunu nejprve neohřejete. Uvnitř není krb. Chata má vodovodní kohoutek, voda pochází z řeky, pitná voda se přináší. Tábořiště a dřevěný přístřešek v přírodním stavu. Tradiční chata na břehu řeky se nachází 10 km od turistického centra Levin. Místa pro říční rybolov poblíž chaty. Ostrov Ketinsaari, který se nachází na opačné straně řeky, nabízí možnosti pro krátké výlety. Programové služby v Levi, půjčovna sněžných skútrů, kánoí a rybářského vybavení, exkurze s průvodcem, např. lovecké a rybářské výlety. Vzdálenost k Národnímu parku Pallas-Ylläs 35 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä, Levi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Mukan maja


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022