Rekreační dům Levin mummola

až 8 osob/y
4 pokoje/pokojů
3 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
  • Veřejná doprava: 50 m
  • Sjezdovka / lanovka: 8.5 km
Vybavení
  • Domácí zvíře povoleno
  • Myčka
  • Pračka
  • TV
  • Gril
  • Sauna
  • Parkovací místo
  • Nekuřácký

Popis

Interiér

180 km severně od Rovaniemi, v obci Köngäs 8 km od rekreačního střediska Levi. Tradiční dřevěný dvoupodlažní dům, postavený v roce 1957, později zrenovovaný. V přízemí obývací pokoj, kuchyň, ložnice s 1 lůžkem, sauna, umývárna, šatna a samostatné WC. V patře ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se 3 samostatnými postelemi. Tradiční dřevěná sedačka jako přistýlka v obývacím pokoji a ložnice v patře, vhodná pro děti. Dům je vhodný maximálně pro 6 dospělých (+2 děti), protože obě přistýlky jsou pro dospělé příliš krátké (délka lůžek 170 - 180 cm). V domě je stropní topení. Na schodišti v patře a ve vstupní hale není topení. Tradiční zrekonstruovaný dům, s moderním vybavením. V domě je zachován starý nábytek a konstrukce. Dům se nachází v obci a bytové domy jsou v sousedství. Poblíž je také ranč a sobí farma, kde je možné pozorovat soby a také se za poplatek svézt se sobím spřežením. Na farmě vzdálené 2,5 km jsou, za poplatek, k dispozici také jízdy se psím spřežením. Vzdálenosti: Dobrodružná vesnička Elves Hideaway 1 km. Služby turistického centra Levi 8 km. Z Köngäs je přístup k síti lyžařských tras Levi. Silnice v těsné blízkosti (asi 30 m daleko), takže je možné slyšet silniční hluk.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Kittilä, Levi

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Kittilä, Levi

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 22333 CZK

např. 25. 5. 2024 - 1. 6. 2024

až pro 8 osob / mohou být dodatečné poplatky