Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Tarvastupa

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

7 km východně od Kemijärvi, koupaliště Tarvaslampi 40 m (délka 1 km, šířka 500 m), hluboké pobřeží, břeh pro plavání (vhodný pro děti) na jezeře Kotajärvi, vzdálenost 150 m, vlastní loď také na jezeře Kotajärvi. Srubová rekreační chata, postavená v roce 1988, zrenovovaná v roce 2014, obytná kuchyň se 2 přistýlkami, výklenek s dvoulůžkem, umývárna, sauna, otevřená veranda. Úhledná chata pro malou rodinu nebo pár. Břeh mezi pobřežím a chatou, na cestě jsou dobré schody, břeh má terasu s grilem. V ceně je použití dvou jízdních kol. Rekreační chata se nachází poblíž farmy pronajímatele (vzdálenost 200 m). Pastvina pronajímatele je vedle chaty. Po samostatné dohodě možnost jízdy na koni. Nedaleko chaty (vzdálenost 2 km) je rozhledna, přístřešek a zázemí pro táborový oheň. Kemijärvi 8 km, Suomutunturi 35 km, Pyhätunturi 50 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla, Kemijärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tarvastupa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022