Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Villa kota b

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

250 km severně od Rovaniemi, poblíž turistického centra Saariselkä, Kiilopää, Kakslauttanen a Národního parku Urho Kekkonen. Apartmán v dřevěném dvojdomku, postaven v roce 2013. Obytná kuchyně, ložnice se 2 lůžky, výklenek se samostatným lůžkem - délka pouze 166 cm, 2 matrace v podkroví, sauna, umývárna/toaleta, krytá veranda, přístřešek pro auto a komora. Komora je vytápěná a vhodná také pro údržbu lyží. DVD-/CD-přehrávač. Povětrnostní podmínky mají nepříznivý vliv na kvalitu televizních a rádiových signálů, dobrou viditelnost není možno vždy zaručit. Chýše s grilem je ke sdílení se sousedním apartmánem (klient se musí postarat o odklizení sněhu, po použití chýši vyčistit, jedna bedna dřeva je zahrnuta v ceně). Klientům jsou k dispozici: Kick sled, 2 sáňky a 2 páry sněžnic. Villa Kota B se nachází v klidné a malebné oblasti, Národní park Urho Kekkonen, Kiilopää a služby v turistickém centru Saariselkä jsou dobře přístupné. Vzdálenost k hranici Národního parku je 700 m. Centrum Fell Kiilopää 3,5 km, Saariselkä 13 km. Osvětlená lyžařská stopa 800 m. Zastávka lyžařského autobusu 600 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa kota b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022