Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Pikkuporo b

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

255 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Saariselkä, v oblasti Laanila, součástí skupiny několika chatek. Dřevěná chata, postavena v roce 2020. Obytná kuchyně se dvěma rozkládacíma pohovkama, sauna, umývárna/WC a terasa. Snadno použitelný elektrický krb napomáhá vytvořit příjemnou atmosféru. V kuchyni je kromě varných desek také samostatná trouba. Tato vybavená malá chata se nachází poblíž lyžařských a běžeckých tras, v Laanile. Osvětlená lyžařská stezka je také poblíž. Během lyžařské sezóny jezdí přes Laanila lyžařský autobus. Sousední rekreační chata jsou poblíž. Chýše s grilem ke sdílení s dalšími chatami v okolí (6 rekreačních chat). Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. Zvýhodněná cena pro hosty pronajmuté chaty: zážitek pobytu v chýši s prosklenou střechou, kterou je možno si pronajmout přímo u majitele, pokud již není zarezervovaná. Vzdálenosti: Laanihovi 200 m, kavárna Savottakahvila 300 m. Vzdálenost ke službám v turistickém centru Saariselkä cca 3-4 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pikkuporo b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022