Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Lemmenliekki 2

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

315 km severně od Rovaniemi, 48 km jihozápadně od Inari, řeka Lemmenjoki, jezero Äivihjärvi, vzdálenost 40 m, rychle se prohlubující pláž, na dně malé kameny, vlastní veslice. Masivní čtvercový srub, vnitřní stěny jsou obložené, postavena v roce 1990. Obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, ložnice se 2 lůžky, sauna, umývárna/WC, sauna, krytá veranda. ŽÁDNÁ televize k dispozici (špatný příjem). Rampa na verandu pro invalidní vozíky. Chýše s grilem, která je ke sdílení se čtyřmi chatami. Domek v komunitě se čtyřmi chatami, poblíž sobí farmy (vzdálenost k domu je asi 100 m). Na pozemku majitele je plot, za kterým jsou často vidět soby. Majitel Vám může sobí masné výrobky. Domek je obklopený nádhernou krajinou Lemmenjoki, řeka Lemmenjoki protéká jezerem Äivihjärvi. Národní park Lemmenjoki se nachází nejblíže 200 m za řekou a jezerem a je snadno dostupný z domku vlastní lodí, která je součástí vybavení domku. Vzdálenost k protějšímu břehu jezera je 550 m. Vzdálenost do Národního parku je 7 km po silnici. Turistická zařízení v Lemmenjoki jsou poblíž (6 km). V Njurgalahti (6 km) jsou k dispozici různé možnosti dopravy a rozmanitých výletů, jako například: doprava do zlatokopských oblastí Lemmenjoki a k vodopádu Ravadasköngäs, půjčovna vybavení atd. (viz. www.luontoon.fi). V Njurgalahti se nachází naučná stezka (délka 4 km) a horská trasa Joenkielinen (délka 16 km). Po lodní trase je přístupná turistická stezka Ravadasjärvi - Morgamojan Kultala - Kultasatama - Ravadasjärvi (délka 26.5 km, www.luontoon.fi). Rybolov: Rybaření v Národním parku Lemmenjoki je povoleno pouze s povolením k rybolovu, oblast 1562 Lemmenjoki (see www.eraluvat.fi). Lov: Lov malé zvěře na státních pozemcích, oblast 1610 Hammastunturi (www.eraluvat.fi). Obec Inari, muzeum Sámi a přírodní centrum Siida a Sámi kulturní centurm Sajos 48 km. Číslo sousední chaty je 14208.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lemmenliekki 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022