Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Karjalan kelohuvila

až 10 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/ePopis

Interiér

165 km north of Jyväskylä, Muurasjärvi 30 m (width 2.4 km, length 13 km), really gently sloping, hard sand bottom, pier, own boat. The two-storey log chalet 1994, on the ground floor a large kitchen-living room, bedroom with double bed and a cot, bathroom, dressing room, sauna, separate toilet and a terrace. Upstairs there is a lounge, a bedroom with 3 beds, a bedroom with 3 beds and, a small bedroom with 2 beds and a balcony. Child equipment: safety gates at the bottom and top of the stairs, potty, bath. Halmeniemi is an old family estate, which dates back to the Stone Age. The cottage is located on a slope in a narrow peninsula with organic birch-and pine-covered grounds. In the yard of the smoke saunawhich is heated by a separate payment. Site for a campfire, no grill. Owner rents nordic walking sticks. Lighted trail / jogging path 3 km away, Peurapolku 12 km, St Lake Golf Ltd 54 km in Pyhäjärvi, Salamajärvi National Park 50 km, Haapajärvi railway station 40 km, Kruunupyy airport 140 km. Bed linen and final cleaning is included in the price.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Keski-Suomi, Pihtipudas


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Karjalan kelohuvila


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022