Servis-Hotline: 24h/7 dní

+420 222 323 323
Moje oblíbené(0) Naposledy navštívené
Moje oblíbené ( 0 )
Oblíbené
Moje oblíbené ( 0 )
Objekt Merken
Zur Merkliste
+420 222 323 323 k dispozici 24 hodin denně

Rekreační dům Metsäpirtti, pätiälän kartanon loma-asun

2 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

  • Objektfoto
  • Objektfoto
  • Objektfoto
  • Objektfoto
  • Objektfoto
  • Objektfoto
  • Objektfoto

Charakteristika

Vzdálenost k veřejné dopravě 2 km

Vzdálenost k jezeru 120 m

Vybavení

Domácí zvíře povoleno

TV

Krb

Parkovací místo

Nekuřácký

Dbejte následující výstrahy u tohoto objektu

Popis

Interiér

35 km severně od Lahti. Jezero Päijänne 120 m, kde je k dispozici také loď a molo. Srub z kulatiny, postaven v roce 1980, zrenovován v roce 2011, kuchyně, ložnice s dvoulůžkem, místnost s krbem, šatna, sprcha v sauně, veranda. Přenosný gril na dřevěné uhlí, které je nutno si přinést. Maximálně 2 domácí zvířata jsou povolena. Rekreační chaty Pätiälä Manor 1947, 1949, 1952, 1953, 2100, 2243, 2276, 2277, 4390, 4392, 5018 a 7821. Pätiälä Manor se nachází v typické finské kulturní krajině v jižním Finsku, přímo na pobřeží jezera Päijänne, 35 km severně od města Lahti. Idylické regionální zentrum služeb Vääksy se nachází pouze ve vzdálenosti 10 km a ne víc než 6 km daleko od přirozeně krásného Pulkkilanharju, což je 8 km dlouhý hřeben vypadající jako most vedoucí přes jezero Päijänne. Pätiälä Manor je staré rodinné sídlo s tradičním zemědělstvím a lesnictvím. Tři ze zátok Päijänne hraničí na pozemky usedlostí. První zmínka o usedlosti sahá až do roku 1400. Kromě toho byl na pozemcích panství objeven poklad s cennými Vikingskými mincemi z roku 1000, který zahrnoval 360 mincí různých národností. Komfortní rekreační chaty z kulatiny a borové kulativy, které byly postaveny na 5 km dlouhém pobřeží, stojí samostatně a zajišťují, že každá z nich nabízí svůj vlastní prostor a klid. Nicméně z některých mol chat je pohled na sousední molo a pobřeží (chaty č.1947, 1949 a 2276). Bohaté přírodní stanoviště založené na vodní cestě, zválcovaná zemědělská půda a hřebeny vytvářejí ideální rámec pro dovolenou uprostřed přírody, přesto poloha usedlostí v srdci jižního Finska znamená, že vzdálenosti spojů jsou relativně krátké, stejně jako rychlé. - dobré možnosti pro rybolov a výlety na lodích - útulné rekreační chaty z kulatiny a borové kulatiny k celoročnímu užívání - cesty z kulatiny na pozemcích panských usedlostí poskytují vhodné trasy pro procházky nebo běhání - dobrý terén pro běh na lyžích, osvětlené lyžařské tratě Vääksy, lyžařské středisko ve městě Lahti, sjezdové lyžařské středisko Messilä (35 km) a sportovní vysoká škola Vierumäki (28 km) - cesty k pozemkům s chatami jsou v dobrém stavu i v zimě

Umístění

Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.

Popis:
21
Možný datum příjezdu
21
Neobsazeno, žádná rezervace
21
Příjezd a odjezd.
21
Datum příjezdu se speciální cenou
21
Termín není volný

Délka pobytu (nocí)

!

Vyberte prosím napřed datum příjezdu a odjezdu

Vyberte datum příjezdu

příjezd - odjezd

Délka pobytu (nocí)

!

Vyberte prosím napřed datum příjezdu a odjezdu

Dospělí a děti

Před rezervací obdržíte přesné shrnutí

Ceny

Recenze klientů - Rekreační dům Metsäpirtti, pätiälän kartanon loma-asun

Neustále shromažďujeme recenze od našich klientů.

K dispozici - rezervujte nyní, abyste si tento objekt zajistili!

příjezd - odjezd

Délka pobytu (nocí)

!

Vyberte prosím napřed datum příjezdu a odjezdu

Dospělí a děti

Před rezervací obdržíte přesné shrnutí

Máte nějaké další otázky? Vaše otázky rádi zodpovíme 24 hodin denně.

Kontaktujte nás

+420 222 323 323 info@interhome.cz

Pro více informací nás kontaktujte

Kontaktní formulář Žádost o nabídku

Dodatečné náklady (pokud jsou)
Pouze vybraná a prověřená ubytování Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.