Rekreační domy a apartmány Španělsko

Další

Nechte se unést pohledem na panorama hor, krásné zlaté pláže, úrodné zelené fjordy, lány olivových hájů nebo vyprahlé pouště. Španělsko je rozlehlá země a je tu spousta věcí k vidění a vyzkoušení. Charakter Španělska je dán faktem, že se tady střídala různá království, a jejich součet tvoří španělského ducha. Umění, jazyk i kultura jsou tu velmi různorodé. V naší nabídce ubytování ve Španělsku si vyberte apartmán, dům nebo vilu v blízkosti báječných klidných pláží u měst Malaga, Almería nebo v oblasti Galicie

★★★★★  Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

★★★★  Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků.

★★★  Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky.

★★  Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně.

★  Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje.

Číslo objektu: ES9580.407.1
33%

Rekreační apartmán Miramar ★★★

Španělsko » Costa Daurada » Salou

6 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
Apartmán je krásném místě, klidnější poloha, pláž přes ulici:), obchod pod apartmánem nijak neruší, jen když přivezou zboží je zvýšený hluk. Plná vybavenost apartmánu včetně kuchyně. Ložnice menších rozměrů hůř větratelné, postele pohodlné, úložných prostor dostatek. Klimatizace by neškodila a větší úklid také. Jinak naprostá spokojenost.
od od CZK 16 694,00 sleva 33% CZK 11 185,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: ES5660.150.1

Rekreační apartmán Ubanización Miraflores ★★★

Španělsko » Costa del Sol » Mijas Costa

5 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 3 hodnocení
Net appartement, voor Nederlanders iets korte bedden... Fijn zwembad, leuk barretje erbij voor hapje en drankje. Prachtig uitzicht. Podróżujemy stale z opcji Interhome, zmieniamy miejsca i daty. Za kazdym razem jest co najmniej dobrze ale Hiszpania i okolice Malagi a dokładnie Mijas to nasz absolutny strzał w 10-tkę. Jesteśmy zachwyceni miejscowością, możliwościami, malowniczością i sympatią ludzi.Język główny hiszpański i angielski. Polacam bezwzglądne wynajęcie auta na cały okres pobytu to wiele ułatwia. Mieszkanie miło urządzone, b. ładnie położone, basen czysty, duży i urokliwy, plaże przeróżne i można sobie zmieniać widoczki. Spokój dla amatorów delektowania się przyrodą, nocne życie dla tych co chcą poszaleć, wiele atrakcji dla sportowców i lubiących dobrze zjeść. Wielka różnorodność na zasadzie dla każdego coś dobrego. Wszystko w zasięgu paru lub parunastu km. Polecam serdecznie i my chcemy tam jeszcze wrócić !
od CZK 14 617,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: ES9730.449.1

Rekreační dům Villa Paniagua ★★★

Španělsko » Costa Blanca » Calpe/Calp

8 Osoby / 5 Pokojů / 4 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
Beautiful villa in close proximity to centre of Calpe and beach (15/20 minute stroll). Good sized kitchen and bedrooms. Pool and outdoor areas were fabulous, Our children loved it. Only minor complaints.... stickers on full sized sliding glass doors are required for safety purposes and a fan in each room would have been a bonus. There were only 2 in the 4 bedrooms. Would definitely return#
od CZK 29 423,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: ES8356.130.1

Rekreační dům Villa del Lago 2 ★★★★★

Španělsko » Mallorca » Port d'Alcúdia

6 Osoby / 4 Pokojů / 3 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
Strand rett over gata.Marked 3 min unna.Fantastiks flott hus med basseng.Interhome profesjonell.Fikk vin ved adkomst.
od CZK 25 166,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: ES9587.208.1

Rekreační dům Villa Catalunya ★★★

Španělsko » Costa Daurada » L'Ametlla de Mar

6 Osoby / 4 Pokojů / 3 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
Confirme à l'annonce. Très calme très agréable. Magnifique piscine qui a beaucoup plu à mes 4 enfants.
od CZK 28 577,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě