Rekreační apartmány a domy v Rakousku

Další

Při návštěvě Rakouska se můžete těšit na velkolepou scenérii hor, úchvatné venkovské oblasti, slavná města a procházky ve stopách historie. Rakousko je místo, které vám má co nabídnout a je jako dobré víno, které prostě musíte ochutnat. Nejlépe je zajet si do Rakouska v zimě, když se k zemi snášejí sněhové vločky a vrcholky hor se přikrývají bílou peřinou, což krajinu dokonale promění. Na pobyt v Rakousku budete ještě dlouho vzpomínat, když se ubytujete v apartmánu nebo rekreačním domě v této strhující zemi. Dotkněte se přírody na alpských loukách, vysokých vrcholcích hor nebo až budete svištět ze svahu na lyžích.

★★★★★  Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

★★★★  Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků.

★★★  Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky.

★★  Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně.

★  Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje.

Číslo objektu: AT5671.430.1

Rekreační apartmán Haus Moderegg ★★★

Rakousko » Salcbursko » Bruck

5 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 13 hodnocení
Wir haben wunderschönes Urlaub gehabt. Das Haus war schön eingerichtet, sehr sauber und gemütlich. Der Aussicht ist atemberaubend. Es war alles super!
od CZK 13 912,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: AT8970.130.1

Rekreační dům Planai ★★

Rakousko » Štýrsko » Schladming

6 Osoby / 4 Pokojů / 3 Ložnic

Velmi dobré 13 hodnocení
Inngangsdør burde vert skiftet. Tette gardiner på bad og WC sauber, geräumig, alles da, was man braucht
od CZK 14 373,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: AT6274.210.1

Rekreační apartmán Brigitte ★★★

Rakousko » Zillertal » Aschau im Zillertal

2 Osoby / 2 Pokojů / 1 Ložnic

Velmi dobré 14 hodnocení
Pronájem byl velmi útulný, majitelé na nás při příjezdu čekali, byli velmi příjemní. Pronajímané prostory byly pečlivě uklizené, prostorné, na týdenní dovolenou ideální. Lyžařské středisko 5 minut jízdy. Samotné městečko plné restaurací, obchod blízko, řeznictví blízko, určitě se vrátíme! We've been five days in this pleasant apartment clean and well equipped and with a nice garden with nice views to the Valley. Very near to visit the whole of the Tyrol between Innsbruck and Salzburg.
od CZK 8 786,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: AT5640.300.5

Rekreační apartmán Schillerhof ★★★★

Rakousko » Gasteinertal » Bad Gastein

8 Osoby / 4 Pokojů / 3 Ložnic

Vynikající 4 hodnocení
Dette er 3 gang vi besøker shillerhof - vi vil alltid komme tilbake# wszystko w jak najlepszym porządku, niczego więcej nie trzeba. Czysto z super widokiem na miejscowość. Dodatkowo fajny basen, sauna i inne. super.
od CZK 11 959,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: AT6100.100.6

Rekreační apartmán Am Birkenhain ★★★

Rakousko » Tyrolsko » Seefeld in Tirol

4 Osoby / 2 Pokojů / 1 Ložnic

Vynikající 7 hodnocení
Ubytování i vybavení v pořádku, drobnou nevýhodou byl vzhledem k pobytu ve vyvýšeném přízemí a poloze objektu nedostatečný výhled na krásné hory v okolí. Die Wohnung war ein Traum.. Es war viel Platz, sehr sauber, ... Die Hausverwaltung sehr nett. Gerne nächstes Jahr wieder... war ein toller Urlaub
od CZK 11 524,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě