Rekreační dům "Bole" - 200m from the sea in Lolland, Falster and Mon

až 5 osob/y
3 pokoje/pokojů
3 ložnic/e
jedna koupelna
Vzdálenosti
 • Moře: 200 m
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Gril
 • Krb
 • Dětská postýlka
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

"Bole" - 200m from the sea in Lolland, Falster and Mon", 3-pokojový dům 89 m2. Objekt vhodný pro 5 dospělé osoby. Obývací pokoj s TV. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1x lůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková indukční varná deska, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna se sprchou a WC. K dispozici: Internet (WiFi). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Rodinný dům, postavený v roce 1982. 200 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 1'200 m2. Gril (houpačka). V domě: pračka. Parkovací místo u domu. Kryté parkovací stání. Potraviny 1.2 km. Majitel neakceptuje skupiny mládeže.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Rødby

Léto

Lolland, Falster a Mon tvoří zajímavý kout Dánska s výjimečnou a malebnou přírodou i plážovým životem na krásných bílých písečných plážích. Voda je díky nízkému obsahu soli a rovinatým slaným loukám vhodná ke koupání zejména pro děti. Na Falsteru najdete nádhernou 20 km dlouhou pláž Marielyst a působivý les Corselitze se spoustou historických chodbových hrobů a mohyl. Boto Nor je chráněnou ptačí rezervací a významným hnízdištěm stěhovavých ptáků. Vysoký křídový útes „Mons Klint“ na Monu je jednou z nejznámějších a nejnavštěvovanějších přírodních oblastí v Dánsku. Na Monu se nachází množství kulturních památek, mezi nimi např. nejzachovalejší hradby ve Skandinávii. Lolland nabízí nesmírně rozmanitou pobřežní krajinu se slanými loukami, mělkou vodou, bažinami s rákosem a rozsáhlou sítí cest. Klikaté stezky vedou malými idylickými vesničkami a míjejí půvabné bukové lesy, krásné hrady a šlechtická sídla.

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Dánsko , Baltské moře, Lolland, Falster & Møn , Rødby

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 23536 CZK

např. 5. 12. 2023 - 12. 12. 2023

až pro 5 osob / mohou být dodatečné poplatky
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte pravidelně informace o novinkách a speciálních nabídkách přímo do Vaší schránky.