Rekreační apartmán Ema

4 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový byt 48 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovka (100 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: 1x otevřený pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a klimatizace. Vstup na balkon. Klimatizace (extra). Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Dům/Rezidence

Tuliševica 5 km od Lovran: Třígenerační dům "Ema". Nad Lovran, osada Tuliševica 8 km od centra Opatija, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 5 km od moře, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 400 m2. K dispozici pouze pro Vás: terasa (25 m2), zahradní nábytek. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 750 m, restaurace 5 km, oblázková pláž 5 km, pláž ke koupání 5 km, betonová pláž 5 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Historické, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 4'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 6 km jižně od Opatija, 20 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie, 6 - 20 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 20 km.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (2 km). Rybaření (s povolením). 12 km turistické cesty. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.


Umístění

Chorvatsko, Kvarner, Lovran, Lovran/Tuliševica


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Ema