Rekreační apartmán Iris

4 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna 20 m2 s kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Vstup s klimatizace. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sedací vana/bidet/WC. Klimatizace (extra). Balkon 4 m2, terasa 20 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Dům/Rezidence

Jadranovo 9 km od Crikvenica: Dvougenerační dům "Iris". 500 m od centra Jadranovo, slunná poloha, 5 m od moře, 5 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: terasa (35 m2). V domě: přístup na internet. Garáž (extra), veřejné parkoviště. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž, pláž ke koupání 100 m, betonová pláž 5 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Crikvenica je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře a známá svými lázněmi, s mírným klimatem a stálezelenou vegetací. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 30 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 30 - 35 km.

Léto

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

Zima

Crikvenica má příznivé klimatické podmínky a je proto vhodná pro zdravotní turistiku. Region má mnoho významných zdrojů a zařízení. Crikvenica je také krásná v zimních měsících a to hlavně díky velké karnevalové oslavě mezi lednem a únorem.


Umístění

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica, Crikvenica/Jadranovo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Iris