Rekreační apartmán Ana

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový byt 74 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení (extra). Terasa 10 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Dům/Rezidence

Dramalj 4 km od Crikvenica: Vícegenerační dům "Ana". 600 m od centra Dramalj, klidná, slunná poloha, 100 m od moře, 100 m plaz, ve slepé ulici. Společné: pozemek 300 m2. Terasa (14 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo, 50 m. Obchod 600 m, restaurace 550 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 100 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Crikvenica je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře a známá svými lázněmi, s mírným klimatem a stálezelenou vegetací. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 30 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 30 - 35 km.

Léto

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

Zima

Crikvenica má příznivé klimatické podmínky a je proto vhodná pro zdravotní turistiku. Region má mnoho významných zdrojů a zařízení. Crikvenica je také krásná v zimních měsících a to hlavně díky velké karnevalové oslavě mezi lednem a únorem.


Umístění

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica, Crikvenica/Dramalj


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Ana