Rekreační dům Tina

4 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový dům 46 m2. Obývací pokoj s 1x pohovka (130 cm, v délce 210 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). 1x malý pokoj s 1x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Jídelna s klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka) s kamna na dřevo. Sprcha/WC. Topení dřevem (extra). Lehátka. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Malé, vysoce umístěné okno v ložnici s 1 lůžkem.

Dům/Rezidence

Tounj 17 km od Ogulin: Rodinný dům "Tina". 2 km od centra Tounj, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'200 m2 s trávníkem 700 m2, stromy. Venkovní sprcha, terasa (20 m2), zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: pračka. Parkovací místo (4 x) u domu na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 3.5 km. Známá jezera v okolí: Plitvička jezera 65 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Malé město s 15'000 obyvatel, ve vnitrozemí regionu, v údolí, v pěkném prostředí. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař. Dopravní spojení: nádraží v místě. Autobusové spojení.

Léto

Rybaření (s povolením). Horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.


Umístění

Chorvatsko, Kvarner - horské oblasti, Ogulin


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tina