Rekreační dům Milka 2

5 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojová polovina dvojdomku 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko a 1x pohovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. E-topení. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž na pozemku (1 AUTO). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Dům/Rezidence

Dvojdomek "Milka 2", 2-podlažní. Osada Foli 20 km od centra Rovinj, 3 km od centra Svetivičenat, 17 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 400 m2, zahrada s rostlinami a stromy, bazén (7 x 3 m, 24 m2, hloubka 120 cm, 04.04.-06.11.). V domě: přístup na internet, pračka (společné, extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo. Obchod 3 km, oblázková pláž 17 km. Pozor prosím: objekt ref.: HR2500.690.1 se nachází na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Rovinj je fascinující starobylé město se zvláštním kouzlem již 17 století - je to městská památka s hradbami, krásnými budovami, parky, uličkami a náměstími. Nazývá se městem atmosféry a akcí, se spoustou kulturních programů, výstav, galerií, barů, restaurací, ochutnávek vín, stejně jako městem sportovců, rybářů a umělců. Rovinj je obklopen 20 zelenými ostrovy a ostrůvky, plážemi, lesoparky a sportovními centry. Mondénní, historické, rušné město s 14'200 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severo-západně od Pula, 40 km jižně od Porec, 50 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Rovinj


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Milka 2