Top-Rated

Rekreační dům Cekić (ROJ506)

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnice

1 koupelnaPopis

Interiér

"Cekić (ROJ506)", 2-pokojová polovina dvojdomu 55 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, otevřeným krbem, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (1-plotýnkový vařič, trouba, myčka, 3-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Terasa 25 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Dvojdům "Cekić". 300 m od centra Sosići, 11 km od centra Rovinj, 26 km od centra Poreč, 11 km od moře. Společné: pozemek 1'200 m2 s trávníkem a stromy, nezapuštěný bazén, kulatý tvar (3.6 m v průměru, 80 cm hluboký, 01.05.-01.10.). Zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: přístup na internet. Polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1.5 km, supermarket 3 km, oblázková pláž 11 km. Marina 11 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Rovinj je fascinující starobylé město se zvláštním kouzlem již 17 století - je to městská památka s hradbami, krásnými budovami, parky, uličkami a náměstími. Nazývá se městem atmosféry a akcí, se spoustou kulturních programů, výstav, galerií, barů, restaurací, ochutnávek vín, stejně jako městem sportovců, rybářů a umělců. Rovinj je obklopen 20 zelenými ostrovy a ostrůvky, plážemi, lesoparky a sportovními centry. Stylové, historické, rušné město s 14'200 obyvateli, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severo-západně od Pula, 40 km jižně od Porec, 50 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Venkovní bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Jízda na koni. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Rovinj


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Cekić (ROJ506)