Top-Rated

Rekreační apartmán Viliam (ROJ530)

až 3 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnice

1 koupelnaPopis

Interiér

"Viliam (ROJ530)", 2-pokojový apartmán 50 m2, ve sníženém přízemí. Účelně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou, jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním, elektrickými kamny a klimatizací. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (1-plotýnkový vařič, trouba, myčka, 3-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, varná konvice, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Terasa 30 m2 částečně krytá. Zahradní nábytek, gril (přenosný). K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Apartmánový dům "Viliam", obklopen stromy a loukami. 6 apartmánů v rezidenci. 100 m od centra Sosici, 3 km od centra Rovinjsko Selo, 11 km od centra Rovinj, ve svahu, 3 km od moře. Společné: pozemek 3'500 m2 s louka, ovocná zahrada, bazén (8 x 3 m velký, 90 - 130 cm hluboký, sezónní dostupnost: 01.Led.-31.Pro.). Venkovní sprcha, terasa (30 m2), zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 3 km, skalnatá pláž 11 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Rovinj je fascinující starobylé město se zvláštním kouzlem již 17 století - je to městská památka s hradbami, krásnými budovami, parky, uličkami a náměstími. Nazývá se městem atmosféry a akcí, se spoustou kulturních programů, výstav, galerií, barů, restaurací, ochutnávek vín, stejně jako městem sportovců, rybářů a umělců. Rovinj je obklopen 20 zelenými ostrovy a ostrůvky, plážemi, lesoparky a sportovními centry. Stylové, historické, rušné město s 14'200 obyvateli, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severo-západně od Pula, 40 km jižně od Porec, 50 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Venkovní bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Jízda na koni. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Rovinj


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Viliam (ROJ530)