Top-Rated

Rekreační apartmán Cekić (ROJ507)

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnice

1 koupelnaPopis

Interiér

"Cekić (ROJ507)", 2-pokojový apartmán 60 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (180 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (1-plotýnkový vařič, myčka, 3-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům.

Dům/Rezidence

Dvojdům "Cekić". 300 m od centra Sosići, 11 km od centra Rovinj, 26 km od centra Poreč, 11 km od moře. Společné: pozemek 1'200 m2 s trávníkem a stromy, nezapuštěný bazén, kulatý tvar (3.6 m v průměru, 80 cm hluboký, 01.05.-01.10.). Zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: přístup na internet. Polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1.5 km, supermarket 3 km, oblázková pláž 11 km. Marina 11 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Rovinj je fascinující starobylé město se zvláštním kouzlem již 17 století - je to městská památka s hradbami, krásnými budovami, parky, uličkami a náměstími. Nazývá se městem atmosféry a akcí, se spoustou kulturních programů, výstav, galerií, barů, restaurací, ochutnávek vín, stejně jako městem sportovců, rybářů a umělců. Rovinj je obklopen 20 zelenými ostrovy a ostrůvky, plážemi, lesoparky a sportovními centry. Stylové, historické, rušné město s 14'200 obyvateli, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severo-západně od Pula, 40 km jižně od Porec, 50 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Venkovní bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Jízda na koni. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Rovinj


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Cekić (ROJ507)