Top-Rated

Rekreační dům Lara (LBN362)

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Lara (LBN362)", 3-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Renovováno v roce 2009, účelně zařízeno: obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním, rádiem a klimatizací. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. V horním patře: (točité schodiště) 2x pokoj, každý pokoj s 1x francouzským lůžkem. Koupelna se sprchou a WC. Dřevěná podlaha. Terasa 18 m2, krytá, trávník 200 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 2 psi povoleni.

Dům/Rezidence

Statek "Lara". 3 apartmány v rezidenci. V osadě Celici 2 km od centra Barban, 15 km od centra Labin, 7 km od moře. Společné: pozemek (oplocený) s louka, parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, skalnatá pláž 7 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

320 m n.m. >>Půvabné staré město známé pro své kavárny, vybrané restaurace a bohatý kulturní život, zahrnující letní koncerty, festivaly jazzu a vážné hudby. Malé, historické město s 12'400 obyvateli, na východě poloostrova 5 km od moře, na vyvýšeném místě, 5 km západně od Rabac, 45 km severo-východně od Pula, 50 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, 5 - 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, vzdálené 5 - 50 km.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 5 km od obce. Kamenitá pláž, plážové zařízení, 5 km od obce. Tenis. Jízda na koni. 5 km turistické cesty, horská turistika. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Dětské hřiště.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Labin


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lara (LBN362)