Top-Rated

Rekreační dům Alka

až 6 osob/y

5 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

2 koupelny / koupelenPopis

Interiér

"Alka (LBN361)", 5-pokojový dům 115 m2. Renovováno v roce 2017, rustikálně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s krbovými kamny, jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním, TV s mezinárodními kanály a klimatizací. Obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, TV se satelitním vysíláním, TV s mezinárodními kanály a klimatizací. 1x pokoj s 1 x francouzským lůžkem (160.'00 cm). 1x pokoj s 1 x francouzským lůžkem (160.'00 cm). 1x pokoj s 2 x lůžkem. Otevřená kuchyně (1-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). 2x koupelna se sprchou a WC. Topení. Dřevěná podlaha. Zahradní sezení. Gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 2 psi povoleni.

Dům/Rezidence

Rodinný dům "Alka". 200 m od centra Grandici, 4 km od centra Barban, 19 km od centra Labin, 17 km od moře. Společné: pozemek 13 ha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'000 m2, bazén (8 x 3.5 m velký, 1.2-). Venkovní sprcha. Obchod 4 km, supermarket 4 km, oblázková pláž 17 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

320 m n.m. >>Půvabné staré město známé pro své kavárny, vybrané restaurace a bohatý kulturní život, zahrnující letní koncerty, festivaly jazzu a vážné hudby. Malé, historické město s 12'400 obyvateli, na východě poloostrova 5 km od moře, na vyvýšeném místě, 5 km západně od Rabac, 45 km severo-východně od Pula, 50 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, 5 - 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, vzdálené 5 - 50 km.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 5 km od obce. Kamenitá pláž, plážové zařízení, 5 km od obce. Tenis. Jízda na koni. 5 km turistické cesty, horská turistika. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Dětské hřiště.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Labin


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Alka