Top-Rated

Rekreační apartmán Matko (LBN505)

až 5 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Matko (LBN505)", 4-pokojový apartmán 70 m2 v 1. patře. Moderně zařízeno: v horním patře: (točité schodiště) obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžkem a klimatizací. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžkem a klimatizací. 1x pokoj s 2x lůžkem a klimatizací. Koupelna se sprchou a WC. Balkon 5 m2. Balkonový nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům.

Dům/Rezidence

Statek "Miro und Matko", postavený v roce 2013. 3 apartmány v rezidenci. V osadě Grandici 4 km od centra Barban, 19 km od centra Labin, 20 km od centra Pula, samostatně stojící poloha, 17 km od moře. Společné: pozemek 10'000 m2 (oplocený) s trávníkem, louka, ovocná zahrada, bazén, ledvinový tvar (12 x 6 m velký, hloubka 130 cm hluboký, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, terasa (35 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: pračka (společné, extra). Parkovací místo (10 x) na pozemku. Obchod 4 km, oblázková pláž 17 km, skalnatá pláž 17 km. Marina 21 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

320 m n.m. >>Půvabné staré město známé pro své kavárny, vybrané restaurace a bohatý kulturní život, zahrnující letní koncerty, festivaly jazzu a vážné hudby. Malé, historické město s 12'400 obyvateli, na východě poloostrova 5 km od moře, na vyvýšeném místě, 5 km západně od Rabac, 45 km severo-východně od Pula, 50 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, 5 - 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, vzdálené 5 - 50 km.

Léto

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 5 km od obce. Kamenitá pláž, plážové zařízení, 5 km od obce. Tenis. Jízda na koni. 5 km turistické cesty, horská turistika. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Dětské hřiště.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Labin


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Matko (LBN505)