Rekreační dům Bi Village

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

3-pokojová mobilní dům 32 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Dům/Rezidence

Pěkná rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. "Bi Village". 1 km od centra Fažana, 6 km od centra Pula, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: pozemek s květinami a stromy, 3 bazény (20.04.-30.09.). Dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, masáže (extra), biliár, herní místnost, stolní fotbal, možnosti nákupu, kiosek, prádelna (extra), půjčovna jízdních kol. Polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Oblázková pláž "Bi Val", potápěčské centrum 800 m. Atrakce v blízkosti: National Park Brijuni. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Fazana je ideálním výchozím bodem pro výlety do národního parku "Brijuni" (skupiny ostrovů). Doprovodné prohlídky, exra. Golfové hřiště, koncerty, výstavy. Útulná, klidná obec a letovisko s 3'500 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 7 km severo-západně od Pula, 29 km jiho-východně od Rovinj, 51 km jiho-východně od Porec. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, krytý bazén, masáže, 1 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.

Léto

Fazana je výchozí bod k národnímu parku "Brijuni Inseln". Organizované prohlídky s vedpoucím (extra). Na ostrově: golfové hřiště, koncerty, představení. Pláž. Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Surfování. Tenis (1.5 km), golfové hřiště 16 jamek, NP Brijuni. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.


Umístění

Chorvatsko, Istrie, Fažana


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Bi Village