Top-Rated

Rekreační apartmán Bonex

4 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 7 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Dům/Rezidence

Bytový dům "Bonex". V obci, klidná, slunná poloha, 85 m od moře, 85 m plaz. Společné: pozemek 1'000 m2 (oplocený), bazén (10 x 5 m, hloubka 150 cm, 27.04.-12.10.) s vnitřními schůdky. Zahradní nábytek. V domě: recepce, přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 50 m, restaurace 600 m, písečná pláž, oblázková pláž 85 m. Tenis 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 3'000 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 18 km severo-západně od Zadar, 5 km severo-západně od Nin. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 km.

Léto

Písečná pláž, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - sever, Privlaka


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Bonex