Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rudi

6 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový dům 48 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout). Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Solární zajištění energie (proud 220 Voltů, 500 W). Jen dešťová voda.

Dům/Rezidence

Dům je situovaný na jižní straně ostrova Pasman, v malebném zálivu Zincena (jen jediný dům). V blízkosti souostroví Kornati (národní park). Z Kraj se dostanete k Vašemu rekreačnímu objektu cca 3,5 km, vedlejší cestou nebo cca hodinovou procházkou po přírodní stezce. Parkování je možné v blízkosti majitele domu v Kraj, nebo na konci vedlejší cesty, cca 300 m od domu. Rodinný dům "Rudi". Klidná, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: gril. K dispozici: kánoe. Snídaně na vyžádání (extra). 3.5 km dlouhý, neupravený příjezd končí 300 m od objektu (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km, skalnatá pláž 10 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Malá vesnice, na jihovýchodě ostrova přímo u moře, 40 km jižně od Zadar, 57 km severně od Šibenik. V obci: potraviny, pekařství, restaurace. K tomu: lékárna 40 km, lékař 40 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Zagreb - Split, výjezd 18 "Zadar II". Dále silnice č. 424 Sukošan - Turanj - Biograd na moru.

Léto

Pláž. Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Betonová pláž.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - sever, Pašman, Pašman/Kraj


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rudi

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020