Rekreační dům Marina

8 Osob

5 Pokojů

4 Ložnice

3 koupelna/yPopis

Interiér

5-pokojový dům 140 m2. Obývací pokoj 33 m2 s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 200 cm). Jídelna s klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 20 m2, terasa 8 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled na bazén. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Dům/Rezidence

Kruševo 18 km od Novigrad: Rodinný dům "Marina". Osada Miljanići 7 km od centra Obrovac, klidná, slunná poloha, 4 km od moře, 4 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 400 m2 s stromy, bazén (8 x 4 m, hloubka 140 cm, 02.05.-26.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo (3 x) u domu na pozemku. Obchod 5 km, restaurace 5 km, oblázková pláž 4 km, betonová pláž 4 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno​​), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

Léto

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Marina