Rekreační dům Dino

až 5 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

4-pokojový dům 75 m2. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s 1x pohovka (120 cm, v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Dům/Rezidence

Pridraga 6 km od Novigrad: Rodinný dům "Dino". Klidná, slunná poloha, 2 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 550 m2 (oplocený) s stromy. V domě: přístup na internet. Parkovací místo (2 x) u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, restaurace 2 km, oblázková pláž 2 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno​​), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.

Léto

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Dino