Top-Rated

Rekreační dům Camping Perna ****

6 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

3-pokojová mobilní dům 32 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Mobilní domy se nachází 80-200 m od pláže.

Dům/Rezidence

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. "Camping Perna ****", obklopen stromy. 4 km od centra Orebić, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: pozemek 6 ha s rostlinami a stromy. Ping-pong, Boccia (Pétanque), plážový volejbal, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, možnosti nákupu. Parkovací místo na pozemku. Centrální parkoviště. Oblázková pláž "Perna", kamenitá pláž "Perna". Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec a letovisko s 1'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař.

Léto

Oblázková pláž. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). 2 km turistické cesty, horská turistika. 2 km cyklistické cesty.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - jih, Orebić


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Camping Perna ****