Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Hetlín

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

3-pokojový dům 75 m2 na 2 podlažích. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 2-plotýnková indukční varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba) s jídelním stolem, TV. Vstup na zahradu. Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům.

Dům/Rezidence

Hetlín/Černíny 15 km od Kutná Hora: Útulný, komfortní, samostatně stojící dům "Hetlín", 2-podlažní. Klidná, slunná poloha. Společné: pozemek (oplocený). K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek, ohniště (houpačka). V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 4 km, supermarket 4 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 1 km, železniční stanice 3 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitelka může zajistit lekci anglického/německého jazyka nebo prohlídku Kutné Hory. Tipy na výlety: Kutná Hora (Chrám svaté Barbory, Kostel Všech svatých, atd.) 16 km, Zámek Zruč nad Sázavou 16 km, Zámek Kačina (23 km), Hrad Český Šternberk a Zámek Žleby 30 km, Zámek Konopiště (53 km), Ostrá–Botanicus - centrum řemesel a zahrad (70 km), Praha 80 km. Možnosti koupání v okolí: Starý rybník u Zbraslavic (1km), rybník Vidlák (1 km), Pastvický rybník (3 km).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Proslulé, historické město s 21'000 obyvateli, 70 km východně od Praha. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Nádherné historické město Kutná Hora, nad říčkou Vrchlice, na úpatí Českomoravské vrchoviny, 17 km západně od chráněné přírodní rezervace Železné hory, 35 km severozápadně od Sečské přehrady. Město s důlní tradicí - těžba stříbra od 13. do 17. století - se světoznámou stavbou Chrámu sv. Barbory, perlou gotické architektury. Ve středověku 2. největší město v Čechách, místy i sídlo českých králů, kteří v té době patřili k nejbohatší šlechtě Evropy. Za návštěvu stojí: zámek Kačina 5 km, Kolín 10 km, lázně Poděbrady 26 km, kouzelná krajina Posázaví a vodní nádrž Švihov (40 km jižně), CHKO Železné hory.

Léto

Koupaliště: Kutná Hora, Kolín, Čáslav. Turistické a cyklistické stezky v Železných horách a v Posázaví. Lázeňské procedury v Poděbradech. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. Cyklostezky. Dětské hřiště.


Umístění

Česká republika, Střední Čechy, Kutná Hora


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Hetlín


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021